,,JEDYNA TAKA WIĘŹ’’ - WYJĄTKOWY UPOMINEK DLA MAMY

Dzień Mamy to idealna okazja, aby podziękować za miłość i wsparcie, jakie otrzymujemy. I choć żadna rzecz nie jest w stanie wyrazić naszych uczuć, warto sprawić, by najważniejsza osoba w życiu każdego dziecka (nawet tego dorosłego) poczuła się doceniona.

Dzień Mamy dla każdego z nas jest dniem wyjątkowym, tak samo, jak wyjątkowa jest dla nas mama. Jeśli nadal zastanawiacie się, jakim upominkiem ją obdarować - przychodzimy z pomocą. Każdego roku przygotowujemy dla Was wiele pięknych propozycji, jednak tym razem 26 maja celebrujemy w Mokobelle w wyjątkowy sposób.

Oprócz biżuterii z regularnej kolekcji, przygotowaliśmy dla Was specjalną, limitowaną linię dwóch, dopasowanych do siebie bransoletek - dla Mamy i Córki.  ,,Jedyna Taka Więź" to wspólny projekt nasz i marki Aqademia. Specjalnie dla wszystkich Klientek stworzyłyśmy delikatne pozłacane bransoletki z motywem połączonego koła, ozdobione różowymi turmalinami, uosabiające relację pomiędzy Matką a Córką. Warto tę niezwykłą więź podkreślić wyjątkową i delikatną biżuterią. Tym bardziej, że ponadczasowa symbolika kompletu naszych bransoletek przywoła piękne wspomnienia nie tylko 26 maja, ale i na codzień…