HAPPY LOTOS by Kasia Bem

Od dawna myślałyśmy o stworzeniu projektów, która nie są jedynie piękną ozdobą, ale kryją w sobie wyjątkową symbolikę. Zaprosiłyśmy więc do współpracy znaną joginkę Kasię Bem* i mamy przyjemność przedstawić zaprojektowaną przez nią najnowszą kolekcję HAPPY LOTOS!

 

Cała linia biżuterii oparta jest na 7 symbolach czakr. Zawiera 7 wzorów bransoletek dostępnych w 3 różnych wariantach: na ręcznie plecionych nitkach, na łańcuszkach i z kryształu górskiego oraz jeden wzór naszyjnika z chwościkami w 7 wersjach kolorystycznych odpowiadających symbolice poszczególnych czakr . Wszystkie modele dostępne są w srebrze oraz pozłacane 24 – karatowym złotem. Do każdego wzoru dołączona jest zawieszka w kształcie symbolu kolekcji - lotosu. Zarówno ona jak i 7 głównych czakr mają przypominać Ci, że posiadasz naturalne prawo do szczęścia i spełnienia w każdym obszarze swojego istnienia. Wzmocnij więc te czakry, których energii najbardziej potrzebujesz: obfitość, radość, moc, miłość, komunikację, intuicję, świadomość. Rozkwitaj. Tu i teraz. 

 

Oto krótki przewodnik, który pomoże zapoznać się z filozofią naszej kolekcji i świadomie wybrać z niej to co podpowiada Ci serce, rozum czy intuicja :) 

LOTOS - symbol kolekcji nawiązuje rozwoju duchowego. Wyrasta z bagien, ale jego kwiat jest olśniewająco piękny i szlachetny. Symbolizuje potencjał każdego człowieka do całkowitej przemiany, rozkwitu i spełnienia. 

KRYSZTAŁ GÓRSKI chroni przed negatywną energią oraz oczyszcza aurę. Przyciąga dobrą energię. Sześć ścianek kryształu reprezentuje sześć czakr. Zbiegają się w jeden punkt, symbolizując siódmą czakrę – korony.

CZAKRY

Według jogi każdy człowiek jest istotą energetyczną, a energia przenika wszystko, cały Wszechświat. Każdy przyciąga taką energię, jaką emanuje. Centra energetyczne człowieka to czakry. Jest ich siedem: czakra podstawy, czakra sakralna, czakra słoneczna, czakra serca, czakra gardła, czakra Trzeciego Oka, czakra korony. Każda z nich odpowiada za inny aspekt naszego życia. Gdy są w równowadze zapewniają, zdrowie, harmonijne funkcjonowanie i relacje, obfitość, rozwój i osobiste spełnienie.

 

Czakra podstawy: Muladhara 

Wyraża: „Ja jestem”

Odpowiada za: obfitość, poczucie bezpieczeństwa, spokój

Płatki lotosu: cztery

Kolor: czerwony 

 

Czakra sakralna: Swadhisthana 

Wyraża: „Ja czuję „

Odpowiada za: kreatywność, radość życia, relacje z ludźmi

Płatki lotosu: 6 

Kolor: pomarańczowy

 

Czakra słoneczna: Manipura 

Wyraża: „Ja mogę”

Odpowiada za: moc, energię, pewność siebie

Płatki lotosu: 10

Kolor: żółty

 

Czakra serca: Anahata 

Wyraża: „Ja kocham” 

Odpowiada za: miłość, wybaczanie, pozytywne emocje 

Płatki lotosu: 12

Kolor: różowy

 

Czakra gardła : Wisudda 

Wyraża: „Ja mówię” 

Odpowiada za: komunikację, ekspresję twórczą, swobodę wypowiedzi

Płatki lotosu: 16

Kolor: srebrzysto niebieski 

 

Czakra Trzeciego Oka: Adżna 

Wyraża: „Ja widzę ” 

Odpowiada za: intuicję, wyobraźnię, widzenie pozazmysłowe

Płatki lotosu: 2

Kolor: indygo (ciemnoniebieski)

 

Czakra korony: Sahasrara 

Wyraża: „Ja wiem ” 

Odpowiada za: świadomość, mądrość, przebudzenie duchowe

Płatki lotosu: 1000

Kolor: jasny fiolet

 

*Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji, posiada zaszczytny tytuł Master of Yoga. O sobie mówi: "Robię tylko to, co kocham, dlatego kocham to, co robię." Uwielbia dzielić się wiedzą na temat jogi, oddechu, medytacji, uważności. Uczy i pisze z pasją. Od lat prowadzi autorskie warsztaty, programy wyjazdowe i aktywnie propaguje jogę i zrównoważony styl życia. Występuje w mediach jako ekspert i prowadzi szkolenia dla firm. Autorka bestsellerów: „Happy Detoks”, "Happy Uroda”, "Happy Joga". 

Więcej:  www.kasiabem.com