WALENTYNKOWY PREZENT DLA NIEJ

Walentynki to jeden z najważniejszych dni w roku dla wszystkich zakochanych. To właśnie podczas tego święta staramy się sprawić, by najbliższa nam osoba na długo zapamiętała wyjątkowe chwile i obdarowujemy ją upominkami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji prezentów dla niej.

 

Wszyst­ko zaczy­na się od tego, co pod ubra­niem. My w peł­ni się z tym zga­dza­my, dla­te­go wśród walen­tyn­ko­wy­ch pro­po­zy­cji nie zabrak­ło seksownej bie­li­zny, która od kilku sezonów gra w modzie główną rolę. Koronkowe staniki nosimy jak Paryżanki - z wieczorowymi, aksamitnymi garniturami, a sukienki-halki z ramoneskami i motocyklowymi botkami. Nie bez przyczyny Francuzki uznawane są za jedne z bardziej eleganckich i zmysłowych kobiet. Pora pójść w ich ślady i przełamać modowe stereotypy!

A skoro już o zmysłach mowa – nic nie rozbudza ich tak mocno, jak zapach. Dlatego z okazji Walentynek podaruj swojej kobiecie perfumy, z którymi nie będzie mogła się rozstać. Do wyboru masz wiele gotowych zapachów, jeśli jednak lubisz niekonwencjonalne rozwiązania, możesz skomponować autorskie perfumy w specjalnych miejscach, których na mapie Polski powstaje coraz więcej. Twoja ukochana z pewnością doceni tak niebanalny upominek.

Świetnym sposobem na wyrażenie swoich uczuć jest także biżuteria. Z okazji Walentynek marka Mokobelle przygotowała specjalne modele nawiązujące motywami i kolorystyką do święta zakochanych. Delikatne bransoletki na łańcuszku z bordowymi chwościkami, subtelne naszyjniki czy chokery z łańcuszków staną się uniwersalnym dodatkiem, który zawsze będzie przypominał Twojej drugiej połówce o wspólnie spędzonych chwilach. A tych życzymy Wam jak najwięcej…